ARMY RACE 2015 – Buď víťazom aj ty !

Prekážkový beh, plazenie, šplh, brodenie a oveľa viac prekážok na Army Race 2015

Dokážeš prekonať samého seba, alebo si rovno trúfaš na celkové víťazstvo?

Konečne sa počasie umúdrilo, a tak sa mnohí okrem bežných návštev posilňovne viac a viac odhodlávajú vykonávať nejaké aktivity aj vonku, nevynímajúc beh, street-workout, korčuľovanie alebo akúkoľvek inú športovú činnosť, po ktorej sa ti tvoje telo odvďačí. Ďalšou možnosťou je tieto spomínané aktivity využiť na niečo odvážnejšie! Predstav si vytrvalostný prekážkový beh na trati o dĺžke približne 8 km, kde sa nevyhneš členitému a náročnému terénu, respektíveplazeniu, šplhaniu, brodeniu alebo dvíhaniu ťažkých predmetov. Také niečo by sa ti páčilo? Potom by si mohol aj ty absolvovať Army Race 2015, ktorý spája všetko vyššie menované. Bolesti, poteniu krvi a lapaniu po dychu sa pravdepodobne nevyhneš. Čaká ťa 18 prekážok v štýle, ktorý sme si naznačili v riadkoch vyššie. Ide o akciu, pri ktorej zistíš silu svojej vôle a fyzickú zdatnosť. Môžeš bežať individuálne alebo v tíme. Cieľom podujatia je propagovať zdravý životný štýl, aktívny spôsob života a motivovať ľudí pre pohyb ako taký, ktorý považujeme za jeden z najdôležitejších faktorov pomáhajúcim proti rôznym civilizačným ochoreniam. Hlavným organizátorom pretekov je Občianske združenie na podporu onkológie NitraOnko s Miestnou akčnou skupinou ŽIBRICA a generálnym sponzorom je Thermal Nitrava Park.

Pre divákov je pripravený pestrý sprievodný program. Môžete sa tešiť na vystúpenie bubeníckej show TAMBORES ako aj chalanov zo STREETWORKOUT tímu. Jednou z atrakcií bude aj paintball ale aj iné zaujímavé športové súťaže. Príďte sa teda pozrieť a povzbudiť športových nadšencov. Vstupné pre divákov je zdarma, zabávať Vás bude DJ Fero. V areáli nájdete aj trhy miestnych remeselníkov a stánky s občerstvením.

Army Race 2015 sa uskutoční v katastri obce Jelenec 22. augusta 2015. Registrácie sú spustené, cena štartovného začína od 30 eur, keď si v tíme je to samozrejme lacnejšie, napr. aj o 20% ! Tak smelo do toho a registruj sa na webe www.armyrace.sk.Pomôžte nám zrealizovať ďalší

OZ NitraOnko
Na Hôrke 21
949 11 Nitra
IČO: 42208858
DIČ: 2023538990
0905 216 534 0911 409 891 nitraonko@gmail.com

Občianske združenie registrované na Ministerstve vnútra SR
č. spisu: VVS / 1 – 900/90-38958

tvorba web stránok